Store SKU
STK2248
Stakes 2x2-48" Wood Hubs (25/bundle)
Quick Specs On Sale
Stakes 2x2-48 Hubs (25/bndl)
Currently Out of Stock
Available in 0 to 2 Days
Available in 0 to 2 Days
Store SKU
STK2248
Stakes 2x2-48" Wood Hubs (25/bundle)
| SKU | STK2248 |
|---|---|
| Manufacturer Sku | 801029 |
| Product Type | Stake |
| Dimension | 1-1/2" x 1-1/2" x 48" |
| Is Set | No |
| Length | 48" |
| Material | Wood |
| Thickness (Standard) | 1-1/2" |
Write New Review



