Store SKU
STK2212
Stakes 2x2-12" Wood Hubs (25/bundle)
Quick Specs On Sale
Stakes 2x2-12 Hubs (25/bndl)
In stock
Store SKU
STK2212
Stakes 2x2-12" Wood Hubs (25/bundle)
| SKU | STK2212 |
|---|---|
| Manufacturer Sku | 801025 |
| Product Type | Stake |
| Dimension | 1-1/2" x 1-1/2" x 12" |
| Is Set | No |
| Length | 12" |
| Material | Wood |
| Thickness (Standard) | 1-1/2" |
Write New Review



